• Profesyonel
  petek temizliği

  Peteklerinizin sadece içlerini değil, tam verim almanız ve temiz hava solumanız için ek ücret talep etmeden dışlarını da buharla temizliyoruz

 • Ücretsiz
  kombi bakımı

  Markası ve modeli ne olursa olsun kombilerinize profesyonel ve ücretsiz bakım hizmetleri

Ücretsiz kombi bakımı

Tam Tasarruf İçin, ücretsiz Kombi Bakımı

Kombi, tesisat sisteminin kalbidir. Azami performans almak ve ısınma giderlerinden %40'a varan tasarruf elde etmek için, temizleme ekibimizden bilgi alarak petek temizliği ile birlikte kombinizin bakımını da ücretsiz olarak yaptırmanızı tavsiye ediyoruz.

Kombi bakımı

Petek, tesisat ve kombiden oluşan sisteminizin sağlıklı çalışması, gazınızın boşa yanmaması anlamına gelir. Bu sayede ısınma giderlerinden tasarruf sağlanmış olur. Özellikle peteklerinizin temizlenmesi ile birlikte, gelen ekibimize kombinizin bakımını da yaptırmanız, ısınma giderlerinden tasarruf sağlamak adına son derece doğru olacaktır.

 • Tam performans, tam tasarruf
 • Petek temizleme ile birlikte ücretsiz kombi bakımı
 • Geçici değil, kalıcı çözüm

Profesyonel Kombi Bakımı

Kombinizin marka ve modeli ne olursa olsun, uyguladığımız doğru bakım hizmeti ile ilk günkü gibi tam performansla çalışmasını sağlıyoruz. Kaliteli bir bakımdan sonra kombiniz yakıtı tam performansla kullanmakta, bu sayede ısınma giderlerinden tasarruf sağlamaktadır. Kombinizin bakımı ücretsizdir.

Bakım zamanı geçmiş bir kombi performans kaybetmekte, zaman içerisinde kendisinden beklenen ısıyı oluşturmak için artık daha fazla yakıt tüketmektedir. Bu da, zaman geçtikçe daha az ısı için daha yüksek faturalar demektir. Özellikle petek temizleme işlemi ile birlikte yapılan kombi bakımından sonra sisteminizde bir arıza yoksa yakıt giderlerinden %40'a varan tasarruf görülmektedir.

Petek temizleme nedir?

Ücretsiz kombi bakımı

Her marka ve model kombinize profesyonel ve ücretsiz bakım için 0544 542 4 542 numaralı telefonu hemen arayın.

Isınma giderlerinden tasarruf etmek için hemen arayın.