S.S.S.

Petek temizleme nedir? Ne işe yarar?

Petek temizleme işlemi aslında kombinizden peteklere kadar uzanan tüm tesisatınızın tortulaşmış tabakaya karşı yıkanması ve artık ısıtma özelliğini kaybetmiş suyun yenilenmesidir. Bu sayede yakıt giderlerinizden tasarruf edersiniz. Aslında petek temizleme nedir sorusunun özet cevabı, 'tasarruftur' desek doğru olur.

Petek temizletmenin sağlığa faydası var mı?
Petek temizleme nasıl yapılır?

Bu iş için tasarlanmış cihazların yardımı ile kombinizin peteklere su dağıtan kanalı üzerinden temiz su 3-4 kez verilirek yıkama yapılır.

Petek temizleme ne kadar zaman alır?

Standart bir dairede ortalama 1 saat kadar sürer.

Petek temizlemede hangi kimyasal madde kullanılıyor?

Biz, petek temizleme işlemi sırasında tesisatınızda birikmiş ve hatta tabaka haline gelmiş kirleri sökmek için sisteminize kesinlikle zarar vermeyen, üstelik kirece karşı tesisatınızı koruyan tamamen kendimize ait olan kimyasal madde kullanıyoruz.

Her sene temizletmek gerekli mi?

Suyun doygunluğunu ve yoğunluğunu kaybetmesi sebebi ile elbette her yıl yapılması faydalı olacaktır. Ama KDK GURUP olarak buna her yıl ihtiyaç duymayacağınız şekilde hizmet veriyoruz.

Peteklerin sadece içleri mi temizleniyor?

KDK GURUP hariç hemen her petek temizleme firmasında evet.. KDK GURUP olarak hem tam tasarruf etmeniz hem de sağlıklı hava solumanız için hem içini hem de dış aralarını buharlı cihazla temizliyoruz.

Petek temizleme zararlı mı?

Peteklerinizi ucuz fakat kezzap özellikleri taşıyan kimyasal maddelerle yıkatırsanız sisteminiz içten çürümeye başlayacaktır. Bu sebeple 2016 yılında zararsız ve kirece karşı koruma sağlayan kendi kimyasalımızı geliştirdik ve bunun için garanti veriyoruz.

Petek temizleme faydaları

Geçen yıllar içerisinde ısıyı taşıma ve tutma özelliğini kaybetmiş ve tesisat içerisindeki kir tabakalrı yüzünden siyahlaşmış suyun değişmesi ve tesisatınızın yıkanması ile ısınma giderlerindn ciddi oranlarda tasarruf sağlarsınız.

Petek temizleme fiyatları

Çoğu firmanın aksine petek başına değil konut başına fiyat veriyoruz. Standart bir daire için fiyatlarımız ortalama 150 tl'den başlamaktadır. Evinize geldiğimizde makul oranda bir kaç fazladan petek olması güleryüzümüzden ve kalitemizden eksiltme yapmaz.

Petek temizleme işleminize garanti veriyor musunuz?

Petek temizleme işleminden sonra edeceğiniz tasarruf ve performans tamamen sisteminizin ne kadar sağlıklı çalıştığına bağlıdır. Fakat, en fazla tasarrufu sağlamak için 1. sınıf malzeme ve işçilikle çalışıyor, buna garanti veriyoruz.

Şimdi tasarruf zamanı

Tesisatınızın durumuna bağlı olarak %40'a varan tasarruf için 0544 542 4 542 numaralı telefonu hemen arayın.

Isınma giderlerinden tasarruf etmek için hemen arayın.