Temiz hava

Temiz hava solumak, astım ve bronşit gibi hastalıklara yakalanma riskini azaltır.

Odalarda temiz hava için KDK petek temizleme

KDK Petek temizleme, peteklerin iç yüzeyleri ile birlikte petek aralarını da ek ücret talep etmeden temizleyen tek petek temizleme firması durumundadır. Peki neden peteklerin dış aralarını da temizliyoruz? Bize göre, dış araları temizlenmeden sadece içleri yıkanarak temizlenmiş bir temizleme, tam bir petek temizleme değildir. Peteklerin dış aralarında yıllar içerisinde birikmiş ve hatta katmanlaşmış kıl, toz, saç ve böcek kalıntıları petek içinden gelen sıcak havanın odaya yayılmasını engeller ve daha da kötüsü, bu pislik tabakasına alttan vuran sıcağın etkisi ile solunması sakıncalı hava odaya dağılır. Odalarınıza yani yaşam alanlarınıza dağılan bu pis hava hem solunması sakıncalı bakterileri içerisinde barındırır, hem de ortamda neden kaynaklandığı belirlenemeyen pis bir koku oluşmasına hatta yerleşmesine neden olur. Genelde ev halkı bu kokuya alıştığı için sorunu farketmez. Fakat dışarıdan gelenler bu kokuyu hemen alır. Herhangi bir ek ücret talep etmeden petek temizleme görevini üstlendiğimiz her işimizde peteklerin dış aralarını da 160 derecede su buharı ile temizliyoruz.

Pis petekler odalara kirli hava yayar.
Peteklerin dış aralarının temizlenmesi.
Sevdikleriniz temiz hava solusun

Kış aylarında zamanın büyük kısmı evlerde geçirilir. Gün içerisinde onbinlerce kez nefes alınıp verilir. Dış aralarında kir tabakası bulunan petekler ortama canlı ve insan sağlığına zarar veren bakteriler yayar. Bu bakteriler nefes yoluyla solunum sistemimize ulaşarak astım, bronşit ve nefes darlığı gibi tehlikeli hastalıklara yol açar. Kokuları ve pis havayı oda spreyleri gibi kamuflaj araçları ile kapatmaya çalışmaktansa, sorunu kökten çözmek ve temiz hava sağlamak için bu tabakanın temizlenmesi daha doğru ve kalıcı çözümdür. Herhangi bir ek ücret talep etmeden peteklerinizin dış aralarını da sıcak su buharı ile temizliyoruz.

Petek içinde bulunan suyun değiştirilmesi.
Odalarda temiz hava ve sağlık.
Ücretsiz kombi bakımı ve dış petek temizliği

Petek temizleme işlerimizin tümünde tesisatınızın içten yıkanması ile birlikte, hem petek aralarında katmanlaşmış pisliklerin buharla temizlenmesi hem de markası ne olursa olsun kombinizin bakımını ücretsiz olarak sunuyoruz. Petek dış aralarında bulunan ve sıcağın etkisiyle odalara yayılıp havayı kirleten pislik katmanının temizlenmesi hem temiz hava sağlar hem de ısınan suyun sıcağı yaymasını engellemez. Kombinin bakımı ise, daha performanslı çalışarak ısınmadan tasarruf etmenize olanak verir.